חיפוש

שלום לכולםםםםם!

אז לפני כשנתיים פתחתי את מנגה שלף מחדש בעזרת יובל וגבע (הולדן), מאז היו עליות ומורדות, פרישות מפתיעות וחברי צוות חדשים, בקיצור.. המון מאחורי הקלעים.

החלטתי לפתוח מחדש את מנגה שלף בתקופת הקורונה (זוכרים? אי שם בסגר הראשון) אבל הפתיחה הרישמית באה מאוחר יותר בנובמבר בקרוב לתאריך הקמת הקבוצה המקורי אי שם ב-2014 (את זה אתם כנראה כבר לא זוכרים). הפעם החלטתי להחזיר את התאריך המקורי שלנו שהוא ה-24.11, ובמקרה זה יוצא יום חמישי שזה יוצא נהדר לכם, הקוראים! יש לכם חבילת צ'אפטרים גדולה לבלות איתה הסופש ולקרוא כמה שתוכלו!


בפוסטים הקודמים של דדמן וונדרלנד עשיתי טיזינג לגבי הפתעה, והיום הגיע לחשוף אותה בפניכם...

פה אני חייב לשים דגש תודה ענקי לאישתי היקרה והמדהימה! בעזרת יכולותיה המדהימות והכישרוניות היא הייתה מסוגלת לצבוע דפים בדדמן וונדרלנד! כמובן שלצבוע את כל המנגה זו משימה לא ריאלית לאדם אחד ולכן החלטנו שהיא תבצע בכל צ'אפטר דף או כמה בודדים שבהם יש סצנה מרגשת או משמעותית, ואתם הקוראים רק צריכים להנות מצביעה איכותית וברמה מקצועית כמו של צביעת קומיקס!

פרגנו לה בענק!
62 צפיות0 תגובות

יום ראשון מתחיל ואיתו 2 צ'אפטרים שיפוצצו לכם את המוח! זוכרים שסאטורו הכי חזק? כאילו הוא OP ברמות, אבל מה שקורה כאן... וואו! מה עוד יקרה בצ'אפטרים האלה?! לכו להכין את הקפה של הבוקר וקריאה מהנה!


69 צפיות0 תגובות
  • mangashelfil

שלומים ושלומות לכולם,

סאגת איגוד המפלצות ממשיכה עם עוד צ'אפטר ארוך מלא באקשן, ותאמינו לי שזה דורש מאיתנו המון עבודה...

אז חסר לכם שלא תהנו מהצ'אפטר שהכנו לכם! יאללה רוצו לקרוא אחרי שעשיתם לייק והגבתם לנו! (אפשר להגיב גם אחרי שקראתם את הצ'אפטר 🤪)78 צפיות0 תגובות