חיפוש
  • mangashelfil

ג'וג'וטסו קאיזן - צ'אפטר 66 מתורגם לעברית

הבאנו לכם עוד צ'אפטר של ג'וג'וטסו! איזה כיף, אנחנו ממשיכים את הפרויקט הזה ומקווים שנגיע מהר אל העלילה המתקדמת יותר של המנגה. אני חייב לומר שהיה כיף לראות שאנשים השתתפו והצביעו בסקר שעשינו באנימה בוקס. אני רוצה לראות אתכם מצביעים עוד ופעילים איתנו כקוראים של מנגה שלף! הפעם אני רוצה לדעת מה הייתם רוצים שאתרגם באופן חד פעמי?

רק שהפעם אני לא מפנה אתכם לתגובות אלא להגיב לנו בפורום! אנחנו החלטנו לעשות שת"פ עם פורום ווא פיסו, שמתמקד בוואן פיס ועדיין נותן מקום לאנימות ומנגות נוספות, ואפילו יש שם מקום למנגה בעברית!! כן, כן! אני וחלק מהצוות ניקח את המושכות לידיים וננהל את הפורום הזה, ולכם נשאר רק לחקור ולהנות! אז בשביל שאני אדע מה אתם רוצים לקרוא אתם מוזמנים להירשם ולהגיב - כאן וזה גם לא הדבר האחרון שאנחנו מכינים לכם, עוד בהמשך!וכמובן, לא לשכוח מהצ'אפטר :)


144 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלום לכולםםםםם! אז לפני כשנתיים פתחתי את מנגה שלף מחדש בעזרת יובל וגבע (הולדן), מאז היו עליות ומורדות, פרישות מפתיעות וחברי צוות חדשים, בקיצור.. המון מאחורי הקלעים. החלטתי לפתוח מחדש את מנגה שלף בתקופ

יום ראשון מתחיל ואיתו 2 צ'אפטרים שיפוצצו לכם את המוח! זוכרים שסאטורו הכי חזק? כאילו הוא OP ברמות, אבל מה שקורה כאן... וואו! מה עוד יקרה בצ'אפטרים האלה?! לכו להכין את הקפה של הבוקר וקריאה מהנה!

שלומים ושלומות לכולם, סאגת איגוד המפלצות ממשיכה עם עוד צ'אפטר ארוך מלא באקשן, ותאמינו לי שזה דורש מאיתנו המון עבודה... אז חסר לכם שלא תהנו מהצ'אפטר שהכנו לכם! יאללה רוצו לקרוא אחרי שעשיתם לייק והגבתם