חיפוש
  • mangashelfil

ג'וג'וטסו קאיזן - צ'אפטר 66 מתורגם לעברית

הבאנו לכם עוד צ'אפטר של ג'וג'וטסו! איזה כיף, אנחנו ממשיכים את הפרויקט הזה ומקווים שנגיע מהר אל העלילה המתקדמת יותר של המנגה. אני חייב לומר שהיה כיף לראות שאנשים השתתפו והצביעו בסקר שעשינו באנימה בוקס. אני רוצה לראות אתכם מצביעים עוד ופעילים איתנו כקוראים של מנגה שלף! הפעם אני רוצה לדעת מה הייתם רוצים שאתרגם באופן חד פעמי?

רק שהפעם אני לא מפנה אתכם לתגובות אלא להגיב לנו בפורום! אנחנו החלטנו לעשות שת"פ עם פורום ווא פיסו, שמתמקד בוואן פיס ועדיין נותן מקום לאנימות ומנגות נוספות, ואפילו יש שם מקום למנגה בעברית!! כן, כן! אני וחלק מהצוות ניקח את המושכות לידיים וננהל את הפורום הזה, ולכם נשאר רק לחקור ולהנות! אז בשביל שאני אדע מה אתם רוצים לקרוא אתם מוזמנים להירשם ולהגיב - כאן וזה גם לא הדבר האחרון שאנחנו מכינים לכם, עוד בהמשך!וכמובן, לא לשכוח מהצ'אפטר :)


68 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

תודה לכולם שהחליטו להצטרף אלינו לצ'אפטר גם השבוע, הפרויקט מתקדם בקצב טוב, ולמרות שקורו היה עסוק, סומינו לקחה על עצמה את עבודת הטייפסטינג ועשתה עבודה נהדרת. יאללה לכו לקרוא לפני שנוציא את הצ'אפטר הבא!

אם הייתם יכולים לקבל כוחות כמו של סאיטמה, אבל גם הייתם הופכים להיות מעופפים כמוהו, הייתם מסכימים? זה הגיבור שהכי לא מודע שקיים וזה אחד הדברים שהכי מצחיקים אותי, מה אתם הכי אוהבים במנגה?